Bakırköy Belediyesi’nin Hizmet Vermediğini Sağır Sultan Duydu, CHP Merkezi Duymadı
Sayın CHP yöneticileri ve genel başkanı; Bakırköy Belediye başkanının hizmet vermediğini, sokakların bozukluğunu, bakımsızlığını, esnafla hiç ilgilenmediğini, işçisiyle iki kez grev yaşadığını 100 kişiden 99 şikayetçi olduğunu söyleniyor, konuşuluyor. Sosyal medyada olsun, vatandaşın dilinde olsun, esnafın dilinde her daim konuşuluyor.
CHP merkezi belediyesini takip eden, not tutan, istihbaat bilgilerini saklayan, yeri geldiğinde karne notuna bakan bir yönetim anlayışına hakim değil mi?
Bakırköy hastalığının teşhisini bulmalı, röntgenini çekmeli… Vatandaşı anlayamadı, web sitesine bakın, çalışır belediye hizmeti veren birimler hakkında, müdürler hakkında, ekipler hakkında hiç bilgi yok!
Bakırköy’ün sıkıntılarını, dertlerini sağır sultan duydu ama CHP merkezi bir türlü duyamadı.
Siz belediye başkanının karne notuna bakmıyor musunuz, siz bu sıkıntıları görmüyor musunuz, duymuyor musunuz?
Bu eleştirileri, bu şikayetleri hiç mi değerlendirmiyorsunuz?
Bakırköy vatandaşı bilerek susuyorsa, CHP’nin kasası mi diyorlar, bu şekilde devam ederse, bu seçimde CHP, Bakırköy’ü unutsun, Bakırköy’e hizmet veren, oy verecek, bir 10 yıl daha yok. Bakırköy, Bakırköy olmalı, hizmet olmalı,
dünyanın ilçemize akın ettiği bir yer olarak ve
İstanbul’un incisi haline tekrar getirilmeli…