• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Mimar Oktay Ekşi’den, Hababam  Oyuncusu Tuncay Akça’ya Hediye Fenerbahçe Forması

Mimar Oktay Ekşi’den, Hababam  Oyuncusu Tuncay Akça’ya Hediye Fenerbahçe Forması
 
 
Tuzla’da Feyz Max Mimarı Oktay Ekşi
Hababam Oyuncusu Tuncay Akça, filmde Fenerbahçeli olması nedeniyle Tuzla bölgesinde Mimar Oktay Ekşi, beş bin öğrenciye Fenerbahçe forması dağıtarak, hem Fenerbahçe taraftarlarının gönüllerini kazandı hem de Türk Sinema oyuncusu Tuncay Akça’yı Tuzla’da ofisinde kahvaltıda ağırladı. Fenerbahçe forması da hediye ederek güzel bir gün yaşandı. Meral Ekşi ise, kahvesi ile, dostluk mührünü vurdu. Bir günde sizleri ailece evde ağırlamak istiyorum teklifini aldık. Oktay Ekşi de, Tuncay Abi de izin verirse, çocuklarınizin  eşortmanlarini alarak, spor aşkıyla, spor şevkiyle Fenerbahçe sevdasıyla, çocuklarla birliikte oynayarak böyle bir günde yaşayalım ve yaşatalım inşallah. Her şey unutulur ama bu anılar unutulmaz.
Meral Ekşi
Atatürk’ün dediği gibi, “Ey Kahraman Türk Kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın” dediği gibi gelecek kadınların göklerde, omuzlarda el üstünde yaşamaları için eğiterek, öğreterek hazırlamanın keyfini yaşarken siz değerli sanatçı abimizi Tuncay Akça ile gazeteci komşum Ayson Karabağ’ı da bugün kahvaltıda ağırlamanın keyfini, mutluluğunu yaşadığım için mutluyum. Ofisimize geldiniz, bereketle geldiniz, neşe ile geldiniz, mutluluk ve huzur ile geldiniz. Çocuklarımızın geleceği için, spor için, eğitim için söylediğiniz bilgiler için çok çok mutlu oldum.
Tuncay Akça
Bugün Tuzla’da olmamda vesile olan Gazeteci dostum Ayson Karabağ ile Mimar Oktay Ekşi’ye misafir olmak ve sevgili eşleri Meral Ekşi Hanımefendi’nin kahvesi içmek bana nasip oldu. İçten, samimi, dürüstçe işlerini seven, insanlara değer veren bu kıymetli insanları tanıdığım için çok çok mutlu oldum. Özellikle Fenerbahçe taraftarı olduğu için de ayrıyeten daha da çok sevmeme vesile oldu. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var derler, bizi yemekte ağırlayıp, kahve içerek biz 50 yılı garantiledik. Allah uzun ömürler versin, birlikte güzel günlerimizin olmasını temenni ediyorum. Kendimiz için değil bulunduğumuz ulus için elbirliği ile çocuklarımıza sporu, bilgiyi sevdirerek, çalışmaların en yükseğine ulaşmak için birlikte gelecek nesil için yanınızdayım, destekçinizim. Nereye isterseniz çocuklarımız için, dostlarımız için gelirim
Gazeteci Ayson Karabağ
Gelecek nesilin güzel, ahlaklı olmaları, manevi değerlere sahip çıkacak, her şeyden önce maneviyat, kalp ve vicdan gücü yüksek tutarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak zorundayız, abilik yapmak zorundayız. Spor için, bilgi için, rehberlik için, gelecek nesile destek vermek için, el birliğiyle birbirimizden eksik etmeyelim. Her şeyden önce ülkemiz, insanımız kazansın. Bilgili, becerikli olsunlar. Akıllarını kullananlardan olsunlar. Bizde bir atasözü vardır. İnsana güvenme ölür, duvara yaslanma yıkılır. Biz kendilerine inanan, güvenen ve ayakları üzerinde duracak nesilleri hazırlayalım. Cenab-ı Allah’ın yardımıyla ülkemizi iyi temsil edeceklerine inanıyorum.
 
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM