• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şaphane Kaymakamı Burhanettin Yavaşi ; Nene Teknoloji’nin  Ürünü Ülkem İçin Heyecanlandım

Şaphane Kaymakamı Burhanettin Yavaşi ; Nene Teknoloji’nin Ürünü Ülkem İçin Heyecanlandım

Şaphane Kaymakamı Burhanettin Yavaşi ; Nene Teknoloji’nin Ürünü Ülkem İçin Heyecanlandım
Nene Teknoloji Kurucusu Hasan Yılmaz Tokuş ve İsmail Gözde, ürünlerinin tanıtımı için Şaphane Belediye Başkanı Rasim Daşhan ve Şaphane Kaymakamı Burhanettin Yavaş’ı ziyaret ettiler. İmalat için arayış içindeydik ve Şaphane ilçesinde bilgiler aldık ve gazeteci Ayson Karabağ’ı dinleyerek Şaphane’yi tercih ettik. Cana yakın belediye başkanımız ve Şaphane kaymakamamızın bizlere gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz.
Kaymakam Burhanettin Yavaş
Nene Teknoloji’nin ürünlerini dinledim, hayal ettim, dokundum, gördüm, inancım gereği ülkemiz için, ilçemiz için harika bir ürün. Şaphane’de imalat edilerek Türkiye’ye ve dünyaya satışı için burada iş sahası açılması  beni çok çok heyecanlandırdı.
Biz devlet olarak elimizden ne gelirse yanınızdayız. Ülkemize yerli ve milli ürünler kazandırmaya çalışalım. Başarılı iş insanlarımızın cesaretlerinden dolayı, Şaphane’de yatırımları için biz de gereken desteği vermeye hazırız.
Şaphane Belediye Başkanı Rasim Daşhan
İsviçre’den gelip, Türkiye içinde Şaphane ilçemize güvenerek geldikleri için, ilçemizin kültür elçisi Ayson Karabağ’ın destekleri ve rehberlikleri ile bizleri misafir oldular. Ürün hakkında bilgilendirme yaptılar. Fikirlerini, düşüncelerini en derin yetenekleriyle sergilediler. İlçemizde imalat yaparak Türkiye ve dünyaya pazarlamak ilçemize çok şey kazandıracaktır. İş imkanı açılacaktır. Bayilikler için gelen gidenler olacaktır. İlçemize karayolu ile, denizyolu ile, hava yolu ile ulaşım imkanı mevcuttur. Nene Teknoloji ürünleriyle ilçemizin yıldızı olacaktır. Şimdiden güzel işlerin hayallerini kurmuş bulunmaktayız. İşte o zaman da adaklar adayarak ve keserek engelli bakım merkezimizde misafirlerimize yedireceğiz. O günlere kavuşmak dileği ile.
Nene Teknoloji Bilim İnsanı Hasan Yılmaz Tokuş
Kaymakamımız Burhanettin Yavaş ve Belediye Başkanımız Rasim Daşhan mükemmel ve donanımlı insanlar. İnsana insan değeri vermek için, gözlerimize bakarak dinledikleri için, ürünlerin faydalarını dinledikçe heyecanlandığımız için, ilçesi için çalışan, fedakar bir başkan. Her ilçede hizmet aşkı olan, sorumluluk sahibi, ilçesini seven, vatandaşı seven, iyilikler için yarışan başkan ve kaymakamımız arkamızda oldukları için çok çok heyecanlandım. Bir an önce nüfus kaydıma Şaphane’nin geleceği ve ömrüm 10 yıl uzayacaktır diye düşünüyorum.
Bu havada yaşamak, bu değerli insanları görmek, bizleri mutlu ediyor. Şaphane’de çalışmak, insan yetiştirmek inşallah bizlere de nasip olur.
Nene Teknoloji İsmail Gözde
Sayın Kaymakamımız Burhanettin Yavaş olsun, Belediye Başkanımız Rasim Daşhan her ikisinde de mıknatıs var, kalbimize girdiler, yüreğimize nakış oldular. Nene Teknoloji olarak ürünlerimizi Şaphane’de bir an önce imalatlarına başlayarak Türkiye’de yaymak arzusundayız. Şaphane iklim ve doğasında yetişen nimetleriyle bizlere enerji vereceği kanaatindeyim. İyi ki gelmişiz, iyi ki sizler gibi değerli büyüklerimizi tanımışız. Bize yol gösteren, rehberlik yapan, Şaphane’yi anlatan, tanıtan, hiç aklımızda olmayan bir ilçeyi bizlere alıştıran, ikna edip, bizi donanımlı bir hale getiren Gazeteci Ayson Karabağ’a da huzurlarınızda teşekkür etmek isterim.
bakırköydenhaber Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM