• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tuzla’da Feyz Max Emlakçılara Yazar’dan İletişim Semineri

Tuzla’da Feyz Max Emlakçılara Yazar’dan İletişim Semineri

Tuzla’da Feyz Max Emlakçılara Yazar’dan İletişim Semineri
Oktay Ekşi bilgi yolumuzu açarak, aydınlatarak, başarıya kavuşacağımıza inanıyorum. Okuyan, kendisini yenileyen, seminere katılarak, emlak pazarlamacılarının iletişim kanalını açabilecek, dinlemeden yana, iyi çalışacak, konuşurken aynı frekanstan konuşacak, aynı gözle, aynı kulakla bakarak iletişim mükemmeliyeti kuran, insana değer veren, insanla yüreğinden konuşan, önyargıları olmayan, sokaklara, caddelere hakim olan, ilçesine sahip çıkan, yabancılara el veren, yardım eden, tapu dairesinde rehberlik yapan, işinde, görevini seven, araştıran, okuyan, emlak pazarlamacılarının yetişmesi için dünya insanlarıyla iletişim kuracak,
Her gün telefon açacak,
Mail atacak,
Sosyal medyayı kullanacak,
Günlük gazetelerden faydalanacak,
Kapı kapı gezecek,
İletişimde mükemmel emlak pazarlayan kişileri Tuzla’dan başarılarının yayılması için, duyulması için,
Yazar Ayson Karabağ’dan eğitim almak için davet ettik. Fikirlerinden faydalanmak için toplantısına katıldık. Sıkılmadan akılda kalan konuları, örneklerle anlatarak, aklımızda çivi gibi yer edindi.

Ayson Karabağ
Hz. Ali’nin bir sözü vardır. Zenginliğin en iyisi akıl zenginliğidir. İster çalışan olun, ister ev hanımı olun, ama bilgiyi kucaklayın. Çok okuyun, seminerlere katılın. Kitaptan, gazeteden, dergiden bilgileri cımbız gibi toplayın, defterinize yazın, bilgiyi kullanmasını öğrenin.
Başarınız için;
Dinlemek nedir?
Konuşma nedir?
Konuşma sanatı kaça ayrılıyor?
Güven nedir?
Giyim nedir?
Ses tonunu nasıl kullanırız?
Nezaket kuralları nedir? gibi konuları örneklerle anlatarak bir söz vardır. Giysilerinizle ağırlanırsınız, bilgilerinizle uğurlanırsınız diyerek mesleğin inceliklerini anlatarak, ilçenize sahip çıkın. Bölgenizi iyi tanıyın, ilçenizin dernekleriyle tanışın. İlçenizin alt yapısını öğrenin. Emlak satmak için bilgi  geliştirme peşinde olun. Emlak Pazarlamada iletişim önemi, dinlemenin önlemi, konuşma sanatı büyük yeri vardır.
Tuzla’da Feyz Max Emlak’da 500 Peşinle 15 Yıl Taksitle Daire
0541 413 32 47
www.sekreterdergisi.com.tr

Bakırköydenhaber gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM