Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Kurtuluş Bazu Bir Daha İmamoğlu İle Tam Yol İleri
İstanbul büyükşehir belediye adayı Tanıtım Günü Yanımdaydık, İBB Başkanımızı sayın Ekrem İmamoğlu ile birlikte çok çalışacağız bir daha İmamoğlu ile tam gaz ileri . Bir daha İmamoğlu diyoruz, yeniden Ekrem diyen Esenyurt’da çalışmaya destek olmaya biz hazırız başkanım
En gel Tanımayan Zorlukları kapısı açan başkan sizin yolunuzda bizde varız. İstanbul halkına hizmet etmek için hep yanınızdayız. biz gücü sizden alıyoruz ,sizde İstanbul halkından aldığınız güç sizi başarıya taşıyacağına inanıyorum.
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci