Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Kurtuluş Bazu Esenyurt’da Çocuklar için Masal Parkları Düşünüyorum
Esenyurt ’de bir masal park yapmak isterim. Çizgi filmlerin, kahramanlar ile donatırım. Çevresinde çocukların yiyeceği sağlıklı yerler açılmasını sağlarım. Oturulacak yerler yaparım. Çocukların anneleri ile vakit geçirmesini sağlarım. Anne baba ve çocuklar için mutlu bir yer olur.
Bu şekilde tüm anne baba ve çocuklar Esenyurt masal parka gelirler etrafındaki esnafın yüzü güler. Her il ve ilçeden anne ve baba gelmesini sağlarım. Bu da ilçemiz için en kıymetli yerimiz olur. hem ilçemize esnafın yüzünü güldüreceğiz hem ‘de İstanbul’da anneler çocukları Esenyurt’a taşıyacağız. Anne taşımak, çocukları taşımak Esenyurt esnafının yüzünü güldürmektedir.
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci
YouTube/Bakırköy den Haber Gazetesinde vidolar var. Abone Olarak Yanımızda Olun