Esenyurt Belediye Başkanı Olursam Her Mesleğe Ayna Olmaya Düşünüyorum?
Başkan olarak her gün evden çıkıp her mesleği sıkı takip etmek eksikleri girmek başarılar görmek hata yapanları doğru yola yönlendirmek, ceza kesmek değil ikaz etmek, insanlıktan çıkmadan esnaf esnaflık yapsın, ticareti helalinden yapsın, aldığı malın faturasını görmek, sattığı malın faturasını görmek , otobüse binip sıkıntıları görmek, inşaat da çalışanları yerinde görmek ,inşaat emniyeti alıp almadığını görmek, hastanede hastalarımızın ziyaretini yapmak, okula giden öğrencilerin engellerini görmek , her konuda sıkı denetleyerek gerçekleri ve hataları görerek, birimlerin önün açmak, hizmeti artırmak, her birim görevini hizmetini iyi yapması için çalışmak istiyorum. Masada oturarak değil Esenyurt sokağın’da, hastanede, okulda, inşaatta her alana gitmek çalışmaya destek vermek bir yıl içinde başarılar gösteren, eksikleri düzelten kurumları her yıl plaketle onura etmek günü olsun istiyorum. Hatalarımızı görmek başarılarınızı girmek insanlığa hizmete etmek olduğuna inanmak istiyorum. her mesleğin önünü açmaya gelmek istiyorum .Her belediye ilçesinde kontrolü yapmasını bilsin.
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci