Kartaltepe Mahalle Muhtar Adayı Şemsettin Aktaş’tan Hayvanlara Unutmayın?
Zaman zaman ekmeklerin çöp kutusu kenarına asıldığını görüyorum ve parklara da bırakıldığına şahit oluyorum. Sizlerden ricam; ekmek için bir yoğurt kabı bulun, oraya doğrayın ve içine süt dökün. Tam bir yiyecek şeklinde hazırlayalım. Çıkınca kediler ve köpekler ona göre bulacakları yerlere bırakalım.
Evinizde kalan ekmekleri hayvanlara yedirelim
Hem ‘de bir başkasına örnek olalım
Hayvanları Unutmayalım
Onlar Bize Emanet
0535 487 4858
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci