Satın Alma Müdürlere Gazeteci Ayson Karabağ’dan Tavsiye
Sizler Tüketicileri düşünen kişiler olarak yerli ve milli imalatçı firmalara önem verin ve sahip çıkan . Tüketicilerin düşünün , fiyatları ne kadar aşağıya çekiyorsanız çekin.
Gelen kişileri kapıda ağırlayın
Toplantı odanızda ağırlayın
İkram yapmayı ıhmalı etmeyin
Kartvizitleri alınca okuyarak masanızda dursun kişilerin adi ile hitap etmeyi unutmayın.
Ürünlerin ambalajına bakın
Hediye ediyorlarsa lütfen teşekkür ederek alın , bizler hediye vermeyi seven hediyeleşen bir milletten geliyoruz.
Hediyeleri evde kullanın inceleyin ama teşekkürü etmeyi unutmayın. Araştırmayı unutmayın, incelmeyi ihmal etmeyin. Ticarette ahlak kuralarına uyun olalım. İnsanlığa faydalı işler yapalım insanları düşünelim ama saygıyı ve sevgiyi unutmayalım hediyeleşmek bizim örflerimizde bizim adetlerimizde bunu koruyalım, yalnızda çalışanlar ile paylaşalım firmalara size Uzel ürünlerini sevgi içinde hediye ediyorlar çok çok teşekkür ederim demesin bilin. İletişim önem verin, eksik çalışanları eleştirin öneride bulun ama asla affeden olmayın. O firmanın alternatifi kullanın o firmada hatasın anlayarak işinde titiz çalışmayı bilmesini sağlayın. Ve o firmaları hataların web sitesinde yayınlayın , Toplarsa eksikleri kapatıyorsa takdir etmeyi unutmayın. Her Yıl ürün pazarladığınızı firmaların sahiplerini ağırlayın gerekirse plaketle onura etmesin bilin. İmalatçı firmaların yanında toplayın ve sahip çıkın. Sizin istekalarınızı yerine getiren kurumlara sahip çıkın gecedeki etkinliği basında Tv’ de Gazete de ,dergide yayınlatması bilin veya basın yolunu geliştirin. Bunu da size ve katılan firmaları acısında çok büyük faydası olacağı unutmayın. Basın Yolu ile Tüketicinizi bilgilendiriyorsunuz ve imalat firmaları değer veriyorsunuz el birliğinde tüketiciye daha iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorsunuz.