Bu reklamı asan coffy, sen Yeşilköy halkına gözünü açın diyecek son kişisin. Siz Yeşilköy’de; kadınların, emeklilerin, memurların, esnafın, misafirlerin gönlünü nasıl kazanabiliriz, nasıl müşteri yapabiliriz onun derdini düşünmen lazım.
Coffy sen Kaliteni, vatandaşa
hizmetini, vatandaşa nasıl anlatacağını, nasıl kazanacağını düşün. Coffy Sen benim Yeşilköy vatandaşıma emir edici reklam yapamazsın!
Gözü açık, kulağı açık, gönlü de açık.. Sen kimsin, sen neyine güveniyorsun, sen ne satmaya geliyorsun? Ne satacaksın nasıl hizmet vereceksin onu düşün.
Reklam Cerrahı Doktoru Ayson Karabağ Nasıl Buldunuz?
Reklam sloganları, yeni açılacak mekanları, hizmetleri özendirmeli, inandırmalı, güven vermeli ve harekete geçirmeli. Reklamla çevresine duyuru yapmalı, uyandırmalı. Reklamda insanı çeken slogan olmalı, itici olmamalı. Gözünüzü açın, hizmet ile hiç alakası yok.
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci