Ak Parti Meclis Üyesi Emine Dirican ; Bakırköy Belediyesi İlçesinde Emeklere 2500 TL Destek Vermeli?
Bakırköy belediyesi Yöneticileri Yaşlanmışlar , şikayetleri istekleri bitmez diyerek ,ilgisiz kaldılar. Yeni Yönetim ,Bakırköy belediyesi Emeklilerime el veren olmalı, destek veren olmalı, emeklerine sahip çıkmalı. Emeklerle mahalle mahalle Emekler kahvaltı yapmalı. Onlara değer veren onları dinleyen bir belediye başkan istiyorlar. Onun için bizim insanlara dokunacak önemseyecek değer verecek ilgilenecek sevgisi veren, belediye başkan ihtiyacımız var. Kahvaltı içinde değer verecek çakma kahvaltı olmayacak. Emeklileri evinde ağırlar gibi göze ‘de mideye duyuracak misafirliği tadın çıkarak kahvaltı vermeli 50 kişi veya 100 kişi geçmemeli çünkü konuşma için iletişim için dinlemek için sohbet için zaman ayırmak gerektiğine inanıyorum. İlçemizdeki emeklere verilen değeri göstermek gerekir . el vermek gerekir ilçemizdeki emeklerim insan gibi yaşatmalı. Güvenirlik ilçede olduğu hissettirmek gerekir.
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci