Bado Çağ Kebabı Sporcu Hayrettin Sönmez Misafir Etti
Kazakistan’dan bilek şampiyon olarak gelen marşımızı söyleten bizi başka ülkelerde gururlandıran Hayrettin Sönmez 75 yaşında spor sevdiren spor cevresin anlatan duyarlı spor adam Erzurum çağ kebabı sofrasında ağırladı.
Hayrettin sönmez Ahmet özçelik kardeşim bu duyarlı davranışından dolayı içtenliğinden dolayı telefon açarak davet ettiği için bizi mekanında misafir perverliği için çok çok teşekkür ederim sporcularına el veren sahip çıkan bir telefon açmanız dahil sporcuya güç veriyor. Siz bana daha fazlasın yaparak İstanbul içinde ama Bizi Erzurum içinde yaşar gibi Erzurum çağ kebabın ayran aşı lavaş kadayıf dolmasın çayı yaşadığım için Ahmet özçelik teşekkür ederim.
Bu duyarlığı yöneticilerimizde olması sıkı takıp etmelerin öneriyorum insan belediye başkanından bekliyor. İstanbul Vali yardımcısı hasan Hüseyin can telefon açarak tebrik etti. İlçemize sahip çıkın spor olsun iş adamı olsun sanatçı olsun tiyatrocu olsun bir telefon daha çok çalışmasın kamçılıya bilirsiniz isteklerin arzuların artırılırsınız daha çok umut olabilirsiniz bizim için umut kapıların açılması sebep oluyorsunuz. dedi
Ayson Karabağ
Yazar-Gazeteci