• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enkaz Altı Tespit Cihazları Kurucusu Remzi Başbuğ’dan Belediye Başkanlarına Çağrısı Var?

Enkaz Altı Tespit Cihazları Kurucusu Remzi Başbuğ’dan Belediye Başkanlarına Çağrısı Var?

Enkaz Altı Tespit Cihazları Kurucusu Remzi Başbuğ’dan Belediye Başkanlarına Çağrısı Var?

Prof Dr. Naci Görür diyor’ki Vakıt Daraliyor diye uyardı.
Bina zemini inceleyin filimi  çektirin  artık teknoloji var. Enkaz altı tespit cihazı  var.

Belediye başkanlarımdan ricam Youtube videoları incelesinler. Wep sitesinden okusunlar. Bir de görevli bir elamanların göndersinler. Biz merkez ofisimizde ağırlayalım. Cihaz ile ilgili eğitim verelim. Seminer verelim. Bilgiler verelim. Bu cihazla neler yapılacağı anlatalım.  Sonra karar verin.  İlçenize daha fazla   hizmet vermeyi düşünün.  İlçenizin filmini çektirin. İlçenizi yeraltını görüntüleyin. Ögrenin önlemlerin. Alın  yerin altındaki ne var ne yok öğrenin. İlçenizin yerini bilin. İlçenizde inşaat yapan firmaların ilk şartınızı yerin altının filmini çektirmek olsun.

İlçenin yer altında, arkeolojik yapıları tespit etmede, zemin ön analiz bilgisi için, metal bulmak için, kömür bulmada, mermer de, su da tespitleri yaparak yer altı zenginliklerini  ortaya çıkarmak gerekir.

Ve ilçede kayıtlarda  kullanılabilir. İnşaat firmalara  kullandırabilirsiniz ve hizmet bedeli karşılığı  yaparak hem inşaat firmasına için altında ne var ne yok öğrenerek ona göre bina yapmak daha sağlıklı olacağına inanıyorum.

Film  çektirin nasıl bina yapılacaksa ona göre yapım devam edilsin teşhisin baştan koydurun rehberlik yapın yol gösterin yardımcı olun derim  biz cihaz için görevli elaman için bir harç koyarak bir bedeli alın ama hem çalışacak elemanların olsun hem de belediye ek gelir getirsin hem de ilçenize faydalı olsun. İnsanların  hastalık için film çektiriyorlar. Sizde  ilçenizi film çektirmeye işe başlayın.  Kurallara  uyulmasını sağlayın ve sahip çıkın. Rehber olsun.

Desteğe hazırız

bilgi için 0216 6851311

Ayson Karabağ

Yazar-Gazeteci

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM