Sevgi alan da veren de dermandır derler. Eşimin lise arkadaşı Gazanfer Çelik gibi değerli insanlar, faydalı ürünler imal ederek, Türkiye’de ve dünyada insanlara hizmet eden kardeşlerimizin vesilesiyle, Kars Selim ilçemizinden yetişen, suyunu içen, toprağını çiğneyen, doğal hayatta mücadele vermiş, hayvanların dilinden anlayan insanlar,
Çerkezköy’den Bakırköy’e gelerek Coşkun Yümün ve Zafer Yümün, Fatih Taşkın ile sohbet ettik. Sevgiyi Selim’de öğrenmiş, başka ilçelerde yayan ve yaşatan bu kahramanlar yakında Bakırköy’de inşaat alanlarında yerlerini alacaklar. Hizmetlerini vererek, insanlara dokunarak, el vererek, çalışmalarını Karslı hemşehrilerimize duyuracaklar. Hemşehrileri olarak gurur duyacağımız ve inandığımız kişilerdir.