• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yönetici sekreterin El Kitabı

Yönetici sekreterin El Kitabı

Sevgili Sekreterler!
sevgi ile ve dinlemeyi iyi kullanarak özel hayatınızı ve iş hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.Bu sadece sizin elinizde.
Bu kitap içerisinde birazdan okumaya başlayacağınız konuları okumak,hayatınıza uygulamak için harekete geçin. Her gün bir konuyu iyi uygularsanız ayda 30 konu eder.
O zaman siz kendinizi daha çabuk geliştirmiş olacak ve çevrenizdeki kişiler bunu farkedecektir. işyerinizde ve özel hayatınızda farkedilmeye başlayacaksınız.
Eğer tiyatro sanatçısı olsaydınız, oynayacağınız oyunun seneryosunu ezberleyip becerinizle onu iyi sergilemek için Çalışacaktınız. Aynen öyle de :iş dünyasında yapımız ve kişiliğimizi olgunlaştırmak,kendimizi geliştirmek için,çalışmak ve konuların üzerinde durmak gerekir.

Sesimizi güzelleştirelim,
tavırlarımızı güzelleştirelim,
Cümleleri iyi kullanalım,
İletişimimizi iyi ve sevgi üzerine kurmaya çalışalım.
iyi bir dinleyici olalım.
Konuşma sanatını etkili kullanalım.
El hareketlerimizi, vücüt dilimizi, mimiklerimizi,
kendimize olan güvenimizi geliştirelim.
Çevrenizdeki kişilerin sizdeki bu değişiklikleri görmesi ve farketmesi size daha da bir güç katacaktır.
Kitabın içerisinde sunulan konular özellikle daha kolay anlaşılır. olması ve akılda kalması amacıyla kısa ve öz olarak sunulmuştur.
Önemli olan bu konuları hemen okuyarak geçmemeniz ve üzerinde durmanız,hayal gücünüzü Çalıştırmanız ve uygulamaya geçmenizdir.
Bu bilgileri hiç vakit kaybetmeden işyerinizde uygulamaya başlayın.Bu bilgilerı hiç vakit kaybetmeden işyerinizde uygulamaya başlayın. Konuları sesli olarak okuyun.Kendinize bu konuları nakış gibi işleyerek çevreniz tarafından farkedilin ve görünün . Hayatınıza, kişiliğinize, mesleğinize daha çok desdek olacak ve kalitenizi arttıracak konuları bu kitabın içerisinde bulacaksınızı.
Asistan serketer bilgili olmalı, serketer iyi ve etkili konuşmalı,mükemmel ilişkiler kurabilmeli,tatlı dilli yaklaşarak sonuca ulaşabilimeli.
Rolünüz insanları sevgi ile kazanmaktır.
Sizin sahneniz işyerinizdir,
İşe gidişinizdir.
Rahatlığı düşünerek giyinmeyin.
Mesleğinizi ve görevinizi, hanımlığınızı ön plana çıkaracak şekilde giyinin.sekreterliğin çok önemli bir meslek olduğunu ve bu mesleğin de bilgi gerektirdiğini unutmayın.

Sıkıştığınız, yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda beni arayabilirsiniz. sizlere zaman ayırın ve desdek olmaya çalışırım.
Yeter ki eksikliklerimizi tek tek öğrenelim, kendimizi geliştirelim. kendimize ve çevremize faydalı sekreter ve insan olalım.
Çevrenizdeki ve işyerinizdeki olaylar sizi ezmesin. Altında ezilmeyin. Olaylara karşı sabırlı olun. İnaçla , akıllıca yaklaşmasını bilin. Çözümü bulun. sorunlar çözülmemiş şekilde birikip sizleri usandırmasın, bıktırmasın. Çözüm üretin ve sorunların üzerine gidin.

Saygılarımla
Ayson Karabağ
300 Sayfa pratik bilgiler görevimizi yapacağimiz konular.
Adres Teslim Adreste Ödeme 75tl kargo bizden
Sipariş için 0532 3910934

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM