• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sevgili Asistan Sekreterler, Sevgili Yöneticiler, Patronlar, Eğitimciler

Sevgili Asistan Sekreterler, Sevgili Yöneticiler, Patronlar, Eğitimciler

Sevgili Asistan Sekreterler, Sevgili Yöneticiler, Patronlar, Eğitimciler
Sekreter Dergisi, Yönetici Sekreterin El Kitabı ve Sekreterlerin Kılavuzu Eğitimcileri ve okuyucuları hoş geldiniz.
Satın aldığınız bu eserler yaklaşık 30 yıldır, onbinlerce ailenin bizzat deneyerek faydasını gördüğü Türkiye ve Dünya’da ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır.
Mesleki bilgiyi dikkatle güçlendirme, kaynak kitapları, asistan sekreterleri, yönetici sekreterleri, santral sekreterleri iş hayatında yeni bir başlangıç oluşturacak, mesleği sevdirecek, aklını mesleki bilgilerle güçlendirecek ve işini daha etkili yapmasını sağlayacak.
Bu mesleki kitaplar; asistan sekreterleri önce kendisini sonra kapasitesini keşfetmesine yardımcı olacaktır.
Bilgiye ulaşmanın altyapısı olan öğrenme ve mesleği sevme gücünü giderek artıracaktır, istek uyandıracaktır, mesleği sevmesini sağlayacaktır.
Asistan sekreterlerin zekasını devreye çıkaracak, dikkatini mesleğe verecek, becerisini işinde ve görevinde sergilemesini sağlayacak. Yöneticinin başarısına destek verecek, işinin artmasına yardımcı olacak ve yöneticiyi koruyacak, zaman kazanmasını sağlayacak. Yöneticiyle çalıştıkça öğrenecek, öğrendikçe ilgisini artıracak, başarılı olmanın huzuruna kavuşacak. Yöneticinin kalesini korudukça, gelen telefonları süzgecinden geçirdikçe notları alarak, yöneticinin eli, gözü, kulağı oldukça işinde başarısını hissettikçe, sorumluluk aldıkça kendisinin ne kadar değerli işi olduğunu hissedecektir. Bu eserler tamamen iletişim kanalını açan, etkili konuşması için bilgi veren, nerede, nasıl davranılması gereken bilgileri, kelimeleri hatırlatan eserlerdir. Kullandıkça, okudukça geleceğin temellerini bugünden atıldığını fark edecek kaynaklardır.
Bu kaynak kitaplar; beynin gelişmesi için görevinde hayallerini kurmak için bilginin nerede ve nasıl kullanılması gerektiğini her kapının açtığı ve iletişimi güçlü tuttuğunun faydasını gösterecektir.
Asistan sekreterlerin beslenmesi için, kaynak kitapları okuyarak, özel seminerler alarak bilgi ile bahçesini genişletecek ve asistan sekreterlerin yönetici çevresini daha çok sahipleneceğini fark edeceksiniz. O zaman yöneticinin arkasında iki göz, iki kulak, iki el, iki ayak olduğunun fark edilmesini sağlayacaktır. Yöneticinin arkasını toplayacak, düzeltecek, zaman kazandıracak, akıllı, bilgili, gizli kahramanlara ihtiyaç vardır.
Sizler bilgi toplayacak, bilgiyi alacak, emecek, istekli, arzulu asistanlar olmalısınız. Aldığınız bilgiyi işinizde ve görevinizde kullandıkça ortaya başarı çıkacaktır. Başarılı insanları sahiplenen çoktur. Başarısızları sahiplenen hiç yoktur. Bilgiyi almak için okuyacaksınız ve iyi dinleyeceksiniz. İnsanları etkilemek için bilgiyi yerinde ustaca kullanmasını öğreneceksiniz. O zaman daha çok işin farkında olacağınızı göreceksiniz.
Bu kaynak kitaplarımı okudukça farkı göreceksiniz.Kitaplarımızda kısa kısa konuları okudukça hayallerinizi daha çok artıracak, hayallerinizi hayata geçirdikçe başarıyı göreceksiniz ve siz de yöneticinizde fark edecektir. Onun için her asistan sekreterin masasında Yönetici Sekreterin El Kitabı, Sekreterin Kılavuzu ve 2000’li Yıllarda Sekreterlik olmalı. Bu üç kitaptan her gün bir konu okunmalı ve ayda bir özel kendi şirketinizde asistan sekreterlerden beklentilerine ve fikirlerine sunulmalı. Asistan sekreterinizin bilgili, becerikli ve verimli olmasını sizde elinden tutarak sağlayabilirsiniz.
Bu eserleri yöneticilerin de okuması ve Süper Patron Nedir, şirket yöneticilerinin eğitim almasını sağlarsanız, bir taraftan yöneticileri, bir taraftan asistan sekreterleri seminerden geçirerek işinizi ve görevinizi ilerletebilir, yöneticilerinizi uluslararası rekabet içine sokabilirsiniz. Bu kitaplar ve seminerlerle şirketinizde özel bir konum sağlayabilirsiniz. Bir usta diyor ki; Deneyimli ustaları dinleyin, tecrübelerinden, bilgilerinden faydalanın. Gerek eserlerimiz ve gerekse yazarımız eğitimi sizin bilgi bahçenizle genişletecektir. Daha cesaretli, daha bilgili, daha mücadeleci hale gelmenize faydası olacaktır. Bu bilimsel eğitim ve seminer size yeterli gelecektir.
Başarılı ve mutluluk dileklerimle

Sekreter Dergisi 

0532 3910934
www.sekreterdergisi.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM