• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Azerbaycan Global Sağlık Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yapacak

Azerbaycan Global Sağlık Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yapacak

Azerbaycan Global Sağlık Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yapacak

Dünyanın önde gelen sağlık profesyonelleri ve paydaşları 29-30 Ekim tarihlerinde, Global Health Awards ve Global Health Summit çerçevesinde Azerbaycan Bakü’deki Four Seasons Baku Hotel’de gerçekleştirilecek olan Uluslararası Sağlık Zirvesi’nde bir araya gelecek.

Millionare Concept Network’un resmi ortaklığını üstlendiği etkinlik “Reputation” ve “Health News” iş birliğiyle organize ediliyor.

Azerbaycan sağlık temsilcilerini uluslararası arenada tanıtmanın yanı sıra ülkedeki sağlık sisteminin sürdürülebilir gelişimini sağlamak için insan sermayesini güçlendirmek amacıyla düzenlenen Global Sağlık Zirvesi etkinliği, yerli ve yabancı markaların, sağlık firmaların ve sağlık merkezlerinin ürün ve hizmetlerini sergileyeceği Sağlık Fuarı’na da ev sahipliği yapacak.

Etkinliğin Türkiye Partneri Genext Healthcare Solution’ın kurucu ve yöneticisi Merve Sarıkaya Can, sağlık alanında yapılan bu organizasyonun Türkiye için de çok kıymetli olduğunu belirterek, Azerbaycan partneri Agil Mamiyev ile 2023’te birçok kaliteli sağlık organizasyonuna imza atacaklarını ve bunun için gerekli adımların resmî olarak da atıldığını dile getirdi.

Global Sağlık Zirvesi konuşmacıları arasında Afrika Sağlık Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed El Sahili, Özbekistan Cumhuriyeti Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Sn. Akobir Shukurov, ünlü Türk Doktor, yazar ve Hay Clinic’in kurucusu Dr. Ender Saraç, “Estetik International” kurucusu ve başkanı Dr. B (Bülent Cihantimur), Dr. Eyyub Çelik, Özbekistan’dan Mediva kliniğinin kurucusu Louise Sharakhmetova, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Dr.Vera Matta, Lübnanlı iş kadını ve yazar Mirna Al Haddad, Rus iş kadını, Reputation Business Forum’un kurucu ortağı Anna Russka, genital estetikte tanınmış Türk Uzman Dr. Gökçen Erdoğan, Rus Psikofizyolog Elena Latish bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM