• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakırköydenhaber Gazetesinin Gözüyle…

Bakırköydenhaber Gazetesinin Gözüyle…

Bakırköydenhaber Gazetesinin Gözüyle…
İstanbul’da bilgi öğrenmek istiyorsanız, hikayeniz olsun diyorsanız, bilen tarafından gezilerle fotoğraf çekilerek, videolar olması ve gazetede haber olsun diyorsanız, size önerdiğimiz yerleri gezmenizi, dolaşmanızı dilerim.
Bakırköy Marina Sahili
Bakırköy sahili dolaştıralım, Marina’yı dolaştıralım, fotoğraflarınızı çekelim, iyi videolarımız olsun diyorsanız, saat 11’den 13’e kadar dolaşarak güzel hikayeleriniz olsun diyorsanız, harika manzarası ve birbirinden güzel deniz estetikleri ile Marina’da teknelerin önünde resimleriniz olsun diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.
Öğle Yemeği İçin Teklifimiz
Mardin Kaburga Sofrası
Mardin bölgesinin yöresel lezzetlerini, resimlerle ve videolarla yaşamanızı arzu ederim. Yemekten sonra Hava Müzesini dolaştıralım. Hava Müzesi’nin özelliklerini, kuruluşunu, hava şartları ile ilgili bilgileri alarak iyi resimler çekerek harika bir güne tanık olun.
İkinci Gün İçin Yeşilköy
Yeşilköy sahilini dolaşalım. Harika fotoğraflar ve videolar çekelim. Sonra iki kilise var. Ermenilerin kilisesi ve Süryanilerin kilisesini dolaşalım. Kahveleri içelim. Daha sonra başkanlarla tanışalım ve sağlıklı bilgiler aldıktan sonra fotoğraflar ve videolarla o anları ölümsüzleştirelim.
Öğle Yemeği Balıkçı Yüksel’deyiz
Yüksel Balık’ta lezzetle buluşturalım. Birbirinden lezzetli ürünlerle tanışın. Balığı ustasının elinden yiyin ve harika fotoğraflarla unutulmaz hikayeleriniz olsun.
Üçüncü Gün Florya Ormanları
Florya ormanları içinde yürüyüş yapalım. İstek Okulu’nu gezdirelim. Eğitim için bilgiler alalım. Öğretmenlerle tanışmanızı isterim. Okulda güzel fotoğraflar çekelim.
Öğle Yemeği Kebapçı’dayız
Lahmacun, pide ve kebap çeşitleriyle damaklarımızı şenlendirelim. Florya’da dolaşarak hayatımızı renklendirelim ve son olarak Yağcıoğlu Pastaneleri’nde kahvemizi içelim.
Dördüncü Gün Menekşe
Menekşe’de denize girilebilir. O bölgede dolaşabiliriz. Atatürk Köşkünü ziyaret edelim.
Öğle Yemeği Balıkçı Alarga’da 
Mangal veya balık seçenekleri olan deniz manzaralı bir yer.
Beşinci Gün Bakırköy Merkezi
İş merkezlerini dolaşmak, giyim konusunda, hediyelik eşya konusunda, ayakkabı konusunda seçkin mağazaları gezelim, dolaşalım.
Öğle Yemeği Bafra Pide
Lezzetli pideleri tadarak, park ve bahçelerde dolaşarak günü bitirelim.
0532 3910934

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM